Heateo jooksul osales üle 1000 jooksusõbra

Merle Leiner räägib, et Laste Tervisekoolis toimuvad treeningud, töötoad ja perepäevad. „Kõikide tegevuste eesmärk on mõistlik ja arukas tervisekäitumine. Aitame kaasa kehalise aktiivsuse suurendamisele, tervislikumale toidu valmistamisele ja pöörame tähelepanu ka puhkusele, sealhulgas une teemale.

03.06.2015

Lastefond kutsub jooksuga head tegema

Ülekaaluliste laste terviseprogramm, mida hakkab kogunenud annetuste toel läbi viima Vireo Laste Tervisekool, sisaldab nii iganädalasi grupitreeninguid ja terviseteemalisi töötubasid kui kolm korda aastas aset leidvaid pereüritusi, mille abil püütakse mõjutada kogu pere tervisekäitumist. Lisaks pakutakse individuaalset konsultatsiooni.

07.05.2015

33. Tartu Jooksumaratoni Heateo Jooks aitab ülekaalulisi lapsi

„Laste tervisekoolis on põhirõhk treeningutel. Treeningute eesmärgiks on tekitada lastes huvi liikumise ja spordi vastu. Me ei aja taga sportlikke tulemusi vaid liikumisrõõmu! Lisaks treeningutele toimuvad tervisliku toidu valmistamise töötoad ja arutelud tervise teemadel,“ lisas Leiner.

20.04.2015

Kuidas tekkis laste tervisekool

2013. aastal alustasime esimese rühmaga 7–10-aastatele lastele.

2014. aastal ei raatsinud saadud kogemusi kasutamata jätte ning avasime viis gruppi, kus praegu on kirjas 42 last.

kevad 2015

Füsioterapeudid ootavad väheliikuvaid lapsi

Septembri teises pooles loodavad füsioterapeudid Tartus tööle saada laste tervisekooli, mis pakub tegevust noorematele õpilastele, kes väga ei armasta liikuda või pole õiget treeningut veel leidnud.

28.08.2013