Merle Leiner, MSc
tegevjuht ja laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee
Telefon: +372 5564 9406

Marilin Sillaste
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Elina Leis
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: elina.leis@vireo.ee

Kaisa-Kristina Kivirand
massaaž, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: kaisa.kivirand@vireo.ee

Villem Nilbe
personaaltreeningud, massaaž, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: villem.nilbe@vireo.ee

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: 5557 5450

Edith Ainsalu
psühholoog, füsioterapeut
e-post: edith.ainsalu@vireo.ee

Kai Räisa, MA
sotsiaaltöötaja
e-post: kai.raisa@vireo.ee

Evelin Sikut, MA
eripedagoog (eelkooliealised lapsed ja algklasside lapsed)
e-post: evelin.sikut@vireo.ee

Eike Müürsepp, MA
eripedagoog (koolilapsed ja täiskasvanud)
e-post: eike.myyrsepp@vireo.ee

Marin Jõgi, MA
logopeed (lapsed)
e-post: marin.jogi@vireo.ee