Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee
Telefon: +372 5564 9406

Kaidi Prants
laste tervisekooli treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee
tel: +372 5982 1332

Marilin Sillaste
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Elina Leis
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: elina.leis@vireo.ee

Edith Ainsalu
psühholoog, füsioterapeut
e-post: edith.ainsalu@vireo.ee

Kätlin Servet
sotsiaaltöötaja, pereterapeut
e-post: katlin.servet@vireo.ee

Jelena Nikitina
sotsiaaltöötaja, pereterapeut
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee

Marleen Umbleja
eripedagoog 
e-post: marleen.umbleja@vireo.ee