ENDLA LOODUSKESKUSE KÜLASTUS JA MATK  – 3.jaanuar 2019

Uuel aastal uue hooga! Parim viis alustada ja tähistada aasta algust, on ikka liikumine looduses matkates.

Kutsume lapsi vanuses 7-15 aastat meiega seiklema talviselt kaunisse Männikjärve matkarajale Endla rabas. Kell 10:00 stardib buss A Le Coq Spordimaja (Tartu, Ihaste tee 7) eest ning viib meid Endla Looduskeskusesse, kus ootavad meid ees juba põnevad mängud ja tegevused.

• Käime väikesel talvisel rabamatka (kas räätsadega või ilma), mille ajal tutvume raba ja rabametsaga, uurime jälgede järgi, kes seal tegutsenud on ja mõtleme mis on raba väärtused.
  • Samuti toimub meil „Loomade olümpia“,  mille raames teeme sportlike õuetegevusi, mis ühtlasi avavad loomade elu ja olu.
  • Ja kindlasti saame ka looduskeskuse näitusel ringi vaadata.

Tegevusi aitavad läbi viia Laste Tervisekooli juhendajad ja Endla Looduskeskuse töötajad.

Lõunapausi ajal soojendame end lõkke ääres ning naudime mõnusat kõhutäit ja kuuma teed. Tagasi A Le Coqi juurde jõuame kella viieks.

MIDA KAASA VÕTTA!

Kindlasti võiks kaasas olla joogipudel tavalise kraaniveega või termos teega (sõltuvalt lapsest ja ilmast), jooksmist ja liikumist on meil igapäevaslt palju. Magusad joogid, sh vitamiiniveed jms ei ole Laste Tervisekooli laagrites oodatud.

Telefon võib kaasas olla, aga ei pea. Juhendajatega saab ühendust, kui soovite lapsega suhelda. Tänaval liikluses olles on turvalisuse kaalutlusel kõik telefonid kotti pandud, et tähelepanu jaguks ümbritsevatele ohtudele.

Palun valige selline riietus, mis oleks mugav, vastaks ilmastikule, kindlasti vähemalt kolme kihiline ning veekindel. Samuti võiksid riided olla sellised, mis võivad mustaks saada, et laps saaks ennast vabalt tunda ja nautida talvemõnusid. Kaasa veel vahetus kindad ning jalga ilmastikule vastavad jalanõud.

Väike mugav seljakott, kuhu pista oma joogipudel, vahetus kindad ja taskurätipakk.

Osalustasu on 15 eurot, see sisaldab bussisõitu, lõunasööki ja programmi kohapeal – ühe pere lastele 10 % soodustust.

REGISTREERUMINE

Error: Contact form not found.