Laste Tervisekooli ootame alates 5ndast eluaastast.

Lapsed on jagatud gruppidesse vanuse järgi.

• 5-7-aastastele
  • 7-10-aastastele
  • 9-12-aastastele
  • 12+ aastastele

Laste Tervisekooli treeningud toimuvad Tartus, A Le Coqi spordimajas ja Tamme staadioni saalis.

Grupi valikul on kindlasti üheks oluliseks kriteeriumiks toimumise aeg ja koht, aga selle kõrval võiks võimaluse korral arvestada ka lapse füüsilist võimekust. Kui näite 9 aastane laps on pigem aeglasema arenguga olnud, siis võiks valida noorema vanusegrupi, et laps saaks suurema eduelamuse treeningutest.

Eraldi on loodud grupid edasijõudnutele ehk neile, kellel on endal soov sporti teha ja oskavad pingutada ning keda ei ole vaja pidevalt motiveerida igat järgmist harjutust tegema. Treeningu intensiivsus on edasijõudnute grupis suurem. Kui me märkame, et laps võiks osaleda mõnes teises grupis, kui algne valik, siis me võtame lapsevanemaga ühendust ja arutame, mis oleks lapse jaoks kõige parem.

Tavagruppidesse registreeritakse kuni 15 last, edasijõudnute gruppi kuni 20 last.

REGISTREERUMINE

Hea, kui registreeruksite Stuudiumi keskkonnas https://lastetervisekool.ope.ee/vastuvott

Teine valik on kasutada all olevat vormi

LAPSE EES- JA PEREKONNANIMI (*)

LAPSE ISIKUKOOD (*)

KOOL VÕI LASTEAED, KUS LAPS KÄIB (*)

KAS LAPSEL ON TERVISEPROBLEEME? (*)
Kui nõustute meiega seda infot jagama, siis palun kirjutage lisainfosse ankeedi lõpus täpsemalt.
 jah ei

KAS LAPSEL ON PUUE? (*)
See info on oluline Tartu linnalt tegevustoetuse taotlemisel
 jah ei

VALI GRUPP (*)
A Le Coqi spordimaja grupid

Tamme staadioni grupid
 T/N 18:00 - 5-7 aastased - Tamme T/N 17:00 - 7-10 aastased - Tamme T/N 16:00 - 9-12-aastased - Tamme

* edasijõudnute grupp

Tüdrukute tantsutreening
 R 16:00 - 8+ aastaste tüdrukute tantsutreening - Tamme

Toidutöötoad
 K 15:30 - 8+ aastaste laste toidutöötoad - Annelinn (üle nädala)

LAPSEVANEMA EES- JA PEREKONNANIMI (*)

LAPSEVANEMA ISIKUKOOD (*)

ePOSTI AADRESS (*)

TELEFONI NUMBER (*)

KUST SAITE INFOT LASTE TERVISEKOOLI KOHTA?

LISAINFO lapse kohta või küsimused Laste Tervisekooli kohta