Laste Tervisekooli ootame 5-14 aastaseid lapsi.

Lapsed on jagatud gruppidesse vanuse järgi.

• 5-7-aastastele
  • 7-10-aastastele
  • 9-12-aastastele
  • 12+ aastastele

Laste Tervisekooli treeningud toimuvad Tartus, A Le Coqi spordimajas ja Tamme staadionil. Treeninguid toimuvad E-R kell 15:00-19:00.

Võimalik on valida 1-5 treeningkorda nädalas.

• 1x nädalas on võimalik osaleda ainult tüdrukute tantsutreeningutel Tamme staadionil reedeti.
  • 2x nädalas treeningutel osalemiseks tuleb valida lihtsalt sobiv grupp
  • 3x nädalas treeningutel osalemiseks on lisaks oma treeninggrupi ajale reedel poistele eraldi treeningud A Le Coqi spordimajas ja tüdruktele tantsuline treening Tamme staadioni saalis
  • 4x nädalas treeningutel osalemiseks tuleks valida 2 oma vanusegrupi treeningut
  • 5x nädalas treeningutel osalmiseks tuleks valida 2 oma vanusegrupi treeningut ja reedene lisatreening.

Grupi valikul on kindlasti üheks oluliseks kriteeriumiks toimumise aeg ja koht, aga selle kõrval võiks võimaluse korral arvestada ka lapse füüsilist võimekust. Kui näite 9 aastane laps on pigem aeglasema arenguga olnud, siis võiks valida noorema vanusegrupi, et laps saaks suurema eduelamuse treeningutest.

Eraldi on loodud grupid edasijõudnutele ehk neile, kes juba tahavad sporti teha ja oskavad pingutada ning keda ei ole vaja motiveerida igat järgmist harjutust tegema. Treeningu intensiivsus on edasijõudnute grupis suurem.

Tavagruppidesse registreeritakse kuni 15 last, edasijõudnute gruppi 20 last.

REGISTREERUMINE

Hea, kui registreeruksite Stuudiumi keskkonnas https://lastetervisekool.ope.ee/vastuvott

Teine valik on kasutada all olevat vormi

LAPSE EES- JA PEREKONNANIMI (*)

LAPSE ISIKUKOOD (*)

KOOL VÕI LASTEAED, KUS LAPS KÄIB (*)

KAS LAPSEL ON TERVISEPROBLEEME? (*)
Kui nõustute meiega seda infot jagama, siis palun kirjutage lisainfosse ankeedi lõpus täpsemalt.
 jah ei

KAS LAPSEL ON PUUE? (*)
See info on oluline Tartu linnalt tegevustoetuse taotlemisel
 jah ei

VALI GRUPP (*)
A Le Coqi spordimaja grupid
 E/K 16:00 - 7-10 aastased * T/N 15:00 - 7-10 aastased E/K 17:00 - 9-12 aastased * T/N 16:00 - 9-12 aastased E/K 18:00 - 12+ aastased * T/N 17:00 - 12+ aastased

Tamme staadioni grupid
 T/N 18:00 - 5-7 aastased T/N 16:00 - 9-12-aastased

* edasijõudnute grupp

Lisatreeningud reedel
 R 16:00 - 8-12 aastaste poiste lisatreening A. Le Coqi spordimajas R 15:00 - 7-10 aastaste tüdrukute tantsutreening Tammel R 16:00 - 9-12 aastaste tüdrukute tantsutreening Tammel

LAPSEVANEMA EES- JA PEREKONNANIMI (*)

LAPSEVANEMA ISIKUKOOD (*)

ePOSTI AADRESS (*)

TELEFONI NUMBER (*)

KUST SAITE INFOT LASTE TERVISEKOOLI KOHTA?

LISAINFO lapse kohta või küsimused Laste Tervisekooli kohta