10. veebruaril toimuvad hammastetervise töötoad, mida viib läbi hambaarst Britta Jürgenson.

Laste hammaste tervis sõltub paljudest asjaoludest. Üldiselt aga võib öelda, et väga väiksest osa selles mängib pärilikkus ning väga suurt osa elustiil ja harjumused. Sellepärast vaatame koos lastega läbi, milline peaks olema nende rutiinne koolipäev, et hambad püsiksid tervena. Räägime millal ja kuidas pesta hambaid, mida ja kuna peaks sööma, millist vahepala ja näksimast võiks osta poest ning mida juua, kui vahetunnis või trennis tekib janu. Iga lapsega vaatame läbi hammaste pesu tehnika nii tavalise kui elektrilise hambaharjaga. Töötoa lõppedes saab iga laps väikese meene seoses igapäevase hammaste hoolitsusega.

• 16:00 10+ vanusegrupi lapsed
  • 17:00 5-9 aastased lapsed

Töötoad toimuvad Tartu Loodusmajas, Lille 10.

REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD

Töötoas saavad osaled ainult Laste Tervisekoolis käivad lapsed.