Lisaks igapäevastele Laste Tervisekooli treeningutele on meil pakkuda veel mitmeid toetavaid tegevusi ja teenuseid:  • OLE AKTIIVNE alamenüüst leiab erinevaid põnevaid tegevusi vaba aja sisustamiseks. Need on sellised tegevused, mille osas enamsti ei ole kellelgi ebameeldivat kogemust ja seetõttu ollakse parema meelega valmis neid tegevusi ka proovima.
    • Laste tervisemäng on eeskätt õpetlik, aga siitki ei puudu aktiivsed tegevused. Kuidas muidu teada saada, kui palju peab jooksma, et ühest kommist saadud energia ära kulutada, kui ikka joostes!
    • Discgolf – meie käest saab laenutada varustust lapse sünnipäevaks või niisama nädalavahetuseks, et koos perega aktiivselt kvaliteetaega veeta.
    • Ultimate frisbee on väga emotsionaalne ja äge mäng, mis sobib alates 7ndast eluaastast ja vajab vähemalt 10 osalejat. Meie käest saab nii spetsiaalseid kettaid, kui ka algõpetuse ja juhendamise mingil sündmusel kohapeal.
    • Tasakaaluliin on pealtnäha lihtsalt üks koormarihm (mida see tegelikult ei ole), aga kui sinna peale korra astuda, siis haarab see täiega end kaasa. Tegemist on rohkem üksinda harjutamiseks sobiva vahendida, aga ka seltskonnas pakub see palju tegevust ja head emotsiooni.

Kõiki neid tegevusi saab tellida lasteaeda/kooli perepäeva sisuks, sünnipäevaks või mistahes üritusteks.