ÄRA LASE SEDA HARUKORDSET VÕIMALUST KÄEST JA REGISTREERI KOHESELT!

16. veebruar korraldab Laste Tervisekool, koostöös instruktoritega Kõrgemast Sõjakoolist ellujäämise kursuse Uniküla metsas.

Tuleb eriti põnev ja väljakutsete rohke päev, saame ennast kõik proovile panna ürgse looduse keskel,  nagu öeldakse “ Ainult tugevamad jäävad ellu” –  selle päeva lõpus oleme kõik tugevad ja saame oma elus hakkama ka kõige raskemates tingimustes.

Sõjakooli kadetid jagavad meiega oma teadmisi õpetavad meile kõik vajaliku, et metsas hakkama saada.

• mida teha kui oleme metsas eksinud
  • saame algteadmised, kuidas sooja saada, kuidas teha lõket käepärastest vahenditest
  • kuidas metsas süüa teha
  • kuidas käituda kui metsloom teele satub
  • arstiabi metsas
  • õpime sõlmede tegemist
  • teeme ise õlilambi
  • ehitame lumeonni, kui lund ei ole siis okstest onni
  • saame vastused veel paljudele teistele küsimustele

Tegevused toimuvad 10-12 liikmelistes gruppides, jaamade põhiselt.

Ootame kõigilt peredelt aktiivset osavõttu, sellist võimalust ei pruugi enam tulla, need teadmised on kõigile kasulikud ja tagavad meile turvatunde liikudes lastega metsas.

Päev algab orienteeruvalt 8:00 ja lõpeb 17:00, seega varuge jaksu ja kannatust ning riietuge mitme kihiliselt ja soojalt ning jalga veekindlad jalatsid.

Meil on tellitud buss, kes vajavad transporti või ei soovi oma autoga minna. Buss väljub A Le Coq Spordimaja eest, kellaaeg täpsustamisel.

Kuna päev on pikk ja aktiivne, siis  ootame lapsi alates 5+ vanusest.

Registreerimine algab koheselt, mida varem paika saame osalejate arvu, seda paremini meie päev organiseeritud on. Registreerimise paneme lukku 10. jaanuar.

REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD.