linnalaager

2024 suvel toimuvad linnalaagrid 7-12 aastastastele lastele.

Sel aastal on kaks erinevat programmi:

 • 7-10 aastastele lastele „Õpime linnas iseseisvalt liikuma“ mille raames liigume erinevatesse linnaosadesse, kus toimuvad põnevad sportlikud tegevused. Õpime koos teekonda planeerima ning infot leidma ühistranspordi kohta. Väga suurt rõhku pöörame turvalisele liiklemisele ja sel aastal on meie koostööpartner SA Tartu Kiirabi, kes õpetab kutsuma abi ning abistama kannatanuid kiirabi saabumiseni. 
 • 8-12 aastastele lastele „Lihtsalt lahe linnalaager“ mille raames samuti liigume erinevatesse linnaosadesse ja uurime, mis seal põnevat teha saab. Slackline, discgolf, tänavakorvpall, MOBO, luurekas ja palju muud. See laager kestab neli päeva, millest viimane on pikk matkapäev Elva piirkonnas.

Igas laagris läheme üheks päevaks rongiga loodust nautima, matkama ja lõkkevorste küpsetama. Osades laagrites ühineb matkapäevaga ka assisten Churro. 

Laagrite jooksul pöörame tähelepanu laste sotsiaalsete oskuste arendamisele. Arutame läbi erinevaid taktikaid, kuidas ühes või teises situatsioonis käituda, et mitte teistele oma sõnade või tegudega haiget teha. Üheski situatsioonis ei otsi me süüdalasi vaid arutleme juhtunu üle ja laseme lastel sõnastada (ise neid vajadusel toetades), mida nad õppisid ja kuidas järgmine kord sarnast olukorda lahendada.

Laagripäevad algavad kell 10:00 ja lõppevad kell 16:00. 

Laagrisse palume kaasa panna tavaline vesi, ilma mullide ja maitseta, see on parim janukustutaja. 

Laagri lõpus saadame lapsevanematele kokkuvõtte laagrist koos rohke fotomaterjaliga, et kõik ägedad mälestused kestaks kaua. 

Linnalaagrit viivad läbi Laste Tervisekooli juhendajad ja VIREO füsioterapeudid. Igasse laagri gruppi registreerime kuni 20 last ja igas laagris on 2 juhendajat. 

Laagrid algusega A Le Coqi spordimaja juurest

Laagrid algusega Tamme staadionilt

Laagrid algusega ERMi juurest

Varus on veel võimalus, et lisame 08.07.-11.07.2024 ühe “Lihtsalt lahe linnalaager” vahetuse kas Annelinna või Tammelinna juurde, kui grupid peaks väga ruttu täis saama. 

Osalustasu: 135 eurot. Ühe pere lastele soodustus -10%. Arved saadame umbes kuu enne laagrit.

Täpne laagri ajakava selgub märtsi keskpaigaks, siis täiendame ka kodulehel olevat infot. 


REGISTREERUMINE

  Lapse ees- ja perekonnanimi (*)

  Lapse vanus (*)

  Lapsevanema ees- ja perekonnanimi (*)

  e-posti aadress (*)

  telefoni number (*)

  Vali laagri nädal (*)

  Kust saite infot Laste Tervisekooli linnalaagri kohta?

  Lisainfo lapse kohta või küsimused linnalaagri kohta


  TOIMUNUD LAAGRID

  TOIMUNUD MATKAD