Linnalaager – „Aktiivsed tegevused linnaruumis“
Asukoht: A Le Coqi spordimaja, Ihaste tee 7
Laagrisse ootame 8-12 aastaseid lapsi.

ESMASPÄEV

10:00 kogunemine A Le Coqi spordimaja ees, tutvumine, päevaplaani tutvustus
10:30 liibume Tähtvere spordipargi MOBO (mobiiline orienteerumine) rajale.
13:00 piknik kohapeal
13:30 jätkame tegevusi Tähtvere spordipargis – harjutame slackline, mängime lenda taldrikuga ja ronime.
16:00 Laagipäev lõpp A Le Coqi spordimaja juures.

TEISIPÄEV

9:40 kogunemine Tartu raudteejaama ees (aja täpsustame nädal enne laagrit, sest pikemalt pole rongi graafikud teada)
9:55 väljub rong Taevaskotta, kus matkame Otteni lõkkekohta. Lõunapausi teeme lõkkeplatisl, grillime vorste ja teeme salatit. Vastavalt jõu- ja ajavarudele teeme erinevaid mänge. Tee peale jäävad meile Suur-Taevaskoja, Emaläte, Otteni vesiveski ja mitmed Viimse Reliikvija võttepaigad.
15:49 alustame rongiga tagasisõitu Taevaskojast
16:26 saabume Tartu raudteejaama (täpsustub nädal enne laagrit)

KOLMAPÄEV

10:00 kogunemine A Le Coqi spordimaja ees.
10:15 liigume Tartu Loodusmajja, kus ootab meid eest töötuba. Käsitleme teemasid: rõivaste materjalide päritolu- looduslikud kiud (taimsed, loomsed), tehiskiud ja materjalid; T-särgi teekond (põllult prügimäeni), kogu elutsükli keskkonnamõju, geograafiline rändamine; millised riided on loodussõbralikud ja millised vähem; kuidas riideid hoida, mida jutustavad sildid meie riietel; vaatame, mis meil seljas on; vaatame (ka suurendusega) ja katsume erinevaid materjale, tutvume puuvilla, lina taimega jne. Arutleme kiirmoe teemadel ja räägime sellest, mis vahe on sellel, mida me tahame ja mida me vajame.
13:00 lõuna Entri kohvikus
13:30 pärast lõunat saab iga laps oma vanale T-särgile anda uue kujunduse ja uue elu. Kaasa võtta üks heledat värvi T-särk, mida laps võib vabalt ise kujundada.
16:00 laagripäeva lõpp A Le Coqi spordimaja juures.

NELJAPÄEV

10:00 kogunemine A. Le Coq spordihoone juures, päevaplaani tutvustus
10:15 liigume ERMi juurde, kus mängime discgolfi.
13:00 lõuna kohvikus
13:30 jätkame ERMi ümbruses ultimate frisbee ülesannetega. Ehk siis päev täis lendavaid objekte.
16:00 laagripäeva lõpp A Le Coqi spordimaja juures.

REEDE

10:00 kogunemine A. Le Coq spordihoone juures
10:15 liigume Veeriku kooli mänguväljakule, kus peamine teema on tänavakorvpall. Lisaks on seal palju võimalusi ronimiseks.
13:00 lõuna Tulbi kohvikus
13:30 Liigume Sanatooriumi parki, kus on võimalus harjutada slackline, ronida ja mängida.
16:00 laagri lõpp A Le Coqi sprodimaja juures.
Vihma korral teeme vajadusel väikeseid muudatusi. Tõsisema vihmasaju korral on planeeritud tegevused siseruumides või vähemalt katuse all.

Nädala osalustasu 135 eurot. Ühe pere lastele -10% soodustust. Arved saadame umbes kuu enne laagrit.
Laagris osalemiseks on vajalik Tartu linna bussisõidukaart kehtiva bussipiletiga, mis tuleb ise kaasa võtta.
Lõunasöögid ja rongipiletid on laagri hinnas.

REGISTREERUMINE

Lapse ees- ja perekonnanimi (*)

Lapse vanus (*)

Lapsevanema ees- ja perekonnanimi (*)

e-posti aadress (*)

telefoni number (*)

Vali laagri nädal (*)

22.07.-25.07.2024

Kust saite infot Laste Tervisekooli linnalaagri kohta?

Lisainfo lapse kohta või küsimused linnalaagri kohta