Linnalaager – „Õpime linnas iseseisvalt liikuma“
Asukoht: A Le Coqi spordimaja, Ihaste tee 7
Laagrisse ootame 7-10 aastaseid lapsi sh sügisel 1. klassi minevaid lapsi.

ESMASPÄEV

10:00 kogunemine A Le Coqi spordimaja ees, tutvumine, päevaplaani tutvustus
11:00 liiklusohutuse teemaline aardejaht
12:30 lõuna spordimajas kohapeal
13:30 seikleme Annelinnas ning teeme vana head luuremängu – Noolekas
15:30 oleme tagasi A Le Coqi spordimaja juures ja teeme päevast kokkuvõtte ning tutvustame teisipäeva plaane. Laagipäev lõppeb kell 16:00

TEISIPÄEV

9:40 kogunemine Tartu raudteejaama ees (aja täpsustame nädal enne laagrit, sest pikemalt pole rongi graafikud teada)
9:55 väljub rong Kiidjärvele (see aeg võib muutuda veidi), kus läbime õpperaja ja lahendame ülesandeid . Programmi eesmärk on anda võimalus loodust märgata, õppida kaarti lugema ja looduses käituma, arendada tähelepanu- ja orienteerumisvõimet. Samuti arutame läbi, et kuidas käituda kui on vaja abi kutsuda. Kuidas kirjeldad oma asukohta?
Lõunapausi teeme lõkkeplatisl, grillime vorste ja teeme salatit.
15:49 alustame rongiga tagasisõitu Kiidjärvelt
16:26 saabume Tartu raudteejaama (täpsustub nädal enne laagrit)

KOLMAPÄEV

10:00 kogunemine A Le Coqi spordimaja ees, päevaplaani tutvustus ning kaardilt oma asukoha otsimine, teekonna planeerimine
10:15 võtame suuna Forseliuse parki, kus lapsed teevad ise aardejahti, et õppida kirjeldama asukohta. Vihje, et otsi suure puu juurest, suures pargis ei tööta. Tuleb märgata erilisi objekte, mida saab kirjelduses kasutada.
13:00 lõuna Hektori kohvikus
13:30 pärast lõunat liigume Tamme staadionile, kus teeme liiklusohutuse teemalisi ülesandeid. Mõõdame nt auto pidurdusteekonda ja arutame selle üle, et kus ja kuidas on ohutu teed ületada. Õpime märkama õiget ja valet käitumist liikluses.
15:30 võtame suuna tagasi A Le Coqi spordimaja poole. Kohale jõudes teeme päevast kokkuvõtte ja alustame neljapäeva planeerimisega. Laagripäev lõppeb kell 16:00

NELJAPÄEV

10:00 kogunemine A. Le Coq spordihoone juures, päevaplaani tutvustus
10:15 teeme plaani, kuidas jõuda ERMi juurde, kus õpime mängima discgolfi.
13:00 lõuna kohvikus
13:30 Liiklusohutuse ülesanded. Arutame peamiselt jalgrattaga ja tõukerattaga liiklemisest ning teeme kiivri ja muna katset, et veenuda kiivri kaitsevõimes.
15:30 võtame suuna tagasi A.Le Coqi spordimaja poole. Kohale jõudes teeme päevast kokkuvõtte ja alustame reede planeerimisega. Laagripäev lõppeb kell 16:00

REEDE

10:00 kogunemine A. Le Coq spordihoone juures, päevaplaani tutvustus
10:15 Tartu Kiirabi töötoad A. Le Coqi spordimaja juures. Kuidas kutsuda abi? Kuidas peatada verejooks. Esmaabi ABC.
12:30 lõuna spordimajas kohapeal
13:30 Liigume Veeriku kooli mänguväljakule. Naudime vaba aega ja teeme laagri kokkuvõtte.
16:00 laagri lõpp A Le Coqi sprodimaja juures.

Vihma korral teeme vajadusel väikeseid muudatusi. Tõsisema vihmasaju korral on planeeritud tegevused siseruumides või vähemalt katuse all.

Nädala osalustasu 135 eurot. Ühe pere lastele -10% soodustust. Arved saadame umbes kuu enne laagrit.

Laagris osalemiseks on vajalik Tartu linna bussisõidukaart kehtiva bussipiletiga, mis tuleb ise kaasa võtta.
Lõunasöögid ja rongipiletid on laagri hinnas.

REGISTREERUMINE

Lapse ees- ja perekonnanimi (*)

Lapse vanus (*)

Lapsevanema ees- ja perekonnanimi (*)

e-posti aadress (*)

telefoni number (*)

Vali laagri nädal (*)

17.06.-21.06.202401.07.-05.07.202408.07.-12.07.202405.08.-09.08.202412.08.-16.08.2024

Kust saite infot Laste Tervisekooli linnalaagri kohta?

Lisainfo lapse kohta või küsimused linnalaagri kohta