Selle õppeaasta teine perepäev toimub Taevaskoja – Kiidjärve matkarajal. Matk on planeeritud selliselt, et saame liikuda rongidega. Rongide ajad võivad muutuda, aga hetkel on need järgmised:

Tartust väljuv rong kell 9:55 ja jõuab Taevaskotta kell 10:35. Tagasi tuleme rongi peale Kiidjärvelt kell 15:48 ja rong jõuab tagasi Tartusse kell 16:25.

Taevaskoja raudteejaamast liigume mööda matkarada RMK Sõnajala lõkkekohta, kus meil on piisavalt aega piknikuks. Küpsetame kartuleid, teeme lõkkeleiba. Endal tasub kaasa võtta vorstikesi, mida lõkkel soojendada ja teed. Pärast pikniku liigume edasi Kiidjärve raudteejaama. Sõltuvalt aja ja energiavarudest saab minna kas otse või teha väike kõrvalepõige ka Roiupalu õpperajale.

OSALUSTASU

Osalustasu pere kohta 10 eurot, sõltumata osalejate arvust. Kaasa võib võtta kõik lapsed ja soovi korral ka vanavanemad 🙂 Osalustasu ei sisalda rongipileteid.

REGISTREERUMINE

Registreerumine toimub nii Stuudiumis, kui kodulehel. Stuudiumit saavad kasutada need, kellel lapsed osalevad meie treeningutel.

Error: Contact form not found.