Selle õppeaasta esimene perepäev toimub Elvas 15. oktoober ja teemaks on MOBO ehk mobiilne orienteerumine. Elvas on kaks mobiilise orienteerumise püsirada lähestikku, millest meie omakorda teeme teile erineva raskusastmega rajad. Radade koostamisel arvestame, et saaks osaleda nii pere pisemad liikmed sh vankriga kui ka suuremad liikmed. Igale rajale planeerime 8-10 MOBO püsipunkti.

Registreerumisel palume valida, millist rada soovite:
A – lihtne rada, mida on võimalik läbida ka lapsevankriga
B – keskmise raskusastmega rada
C – natuke keerukam rada, kus mõnda punkti tuleb tähelepanelikumalt otsa

Enne rajale asumist anname mõned näpunäiteid, kuidas kaarti lugeda. Samuti saab rajal olles meie käest abi küsida, kui mõnda punkti ülesse ei leia. Ei tasu karta, et punkte ülesse ei leia või et keegi metsa lootusetult ära eksib 🙂
Kui rajad on läbitud, siis koguneme grillipaika, kus oleme teile ette valmistanud köögivilja snäkid, lõkkeleivad ja sütel küpsetatud kartulid. Ise saate oma soovide järgi midagi lisaks kaasa võtta ja soovi korral lõkkel küpsetada.

TRANSPORT

  • Elroni rongid
  • Tasuta GO-bussid
  • isiklik trantsport

Täna graafiku kohaselt sõidab rong Tartust Elvasse 9:52->10:19
Buss Tartust Elvasse 8:50->9:40

Ehk siis kogunemine on Elva raudteejaam/bussijaam kell 9:45-10:30. Rajale saadame teid vastavalt saabumisele, nii et keegi ei peaks pikalt ootama.

Raja läbimiseks, koos looduse nautimisega arvestame ca 1,5 tundi ehk siis grillipaika ootame teid umbes kell 12:00 pluss/miinus, siia sinna. Igal juhul ootame kõik ära, nii et kiirustama ei pea.

Sõltuvalt osalejate arvust valime, kas teeme lõkke paisjärve ääres või läheme Tartumaa Tervisespordikeskusse.

Tagasi Tartusse liiguvad rongid 13:49->14:15 ja 18:11->18:38
Bussid liiguvad tagasi 14:00->14:50, 14:05->14:45, 14:10->14:45, 15:00->16:00, 15:25->16:15

OSALUSTASU

Osalustasu pere kohta 10 eurot, sõltumata osalejate arvust. Kaasa võib võtta kõik lapsed ja soovi korral ka vanavanemad 🙂 Korraldusliku poole pealt, lihtsalt soovime teada, palju teid tuleb ja millist rada soovite läbida?

REGISTREERUMINE

Registreerumine toimub nii Stuudiumis, kui kodulehel. Stuudiumit saavad kasutada need, kellel lapsed osalevad meie treeningutel.

Error: Contact form not found.