Kõiki all loetletud tegevuste ja mängude läbiviimist saab meilt tellida. Tuleme ja täidame hea meelega laste vaba aja aktiivsete tegevustega või juhendame õpetajaid/treenereid nende tegevuste läbiviimisel. yritused

Mängud on kasutatavad koolitunnis, firmaüritustel, sünnipäevadel.


Laste tervisemäng – tervisemäng koosneb erinevatest ülesannetest, mida lapsed saavad lahendada nii iseseisvalt kui ka grupis.  Tervisemängu eesmärk on pakkuda õpilastele vahvat, arendavat ja informatiivset  tegevust, et lapsed oleksid teadlikumad tervislikest eluviisist, õigest toitumisest ning regulaarse liikumisharjumuse kasulikkusest.


Discgolf – põnev, osavust ja täpsust nõudev sportmäng, kus mängijad peavad võimalikult väheste visete arvuga spetsiaalse lendava taldriku viskama discgolfi korvi. Mängu võitjaks on see, kes väiksema visete arvuga läbib etteantud raja (sarnaselt tavalise golfiga).


Ultimate frsibee on meeskonnasport, mida mängitakse lendava taldriku ehk kettaga. Ultimate on kiire ja voolava loomuga võistkonnamäng, milles on segunenud paljude erinevate spordialade tunnused. Mängu põhiline idee on väga lihtne: mängu eesmärk on lendava taldriku (ehk ketta) toimetamine ühest väljaku otsast teisel pool asuvasse punktialasse.


Tasakaaluliin ehk slackline on ühtviisi hea nii järjepidevuse ja kannatlikkuse kui ka tasakaalu arendamiseks. Reeglina ei saabu eduelamus väga kiirelt, vaja on püsivust ja palju harjutamist. Esimesi edusamme võib märgata paari tunnise harjutamise järel ja siis hakkab tasapisi tekkima juba ka hasart edasi pingutada.


Ajutreening


Aarete jaht


Aktiivne vahetund