Alljärgnev info on mõeldud Laste Tervisekooli uutele liitujatele.

Treeningud algavad 4. septembrist!

KUS TREENINGUD TOIMUVAD?

• Sügisel ja kevadel ilusa ilmaga toimuvad treeningud A Le Coqi spordimaja juures väljas.
  • Oktoobrist kuni aprillini toimuvad treeningud üldjuhul sees – A. Le Coqi spordimaja II korrusel jooksurajal

Treeningud toimuvad võimalusel septembris ja mais väljas. Kui ilm on ilus, siis võivad trennid veel toimuda väljas ka oktoobris ja aprillis. Seda juhul kui õhutemperatuur on vähemalt +8C, tuul on vähem kui 7m/s ja suures plaanis on ilma sademeteta.

Välitreeningud toimuvad A Le Coqi spordimaja ümbruses. Aga mõnikord käime ka ümber Anne kanali treeningul või külastame Annelinna spordiväljakuid. Igal juhul me teavitame sprodimaja administraatorit, kui liigume spordimajast kaugemale. Juhul kui keegi peaks hilinema, siis saab info, et kuhu me läksime.

Kui laps ei tea kuhu minna, siis tasub oma murega pöörduda administraatori poole.

RIIETUSRUUMID

• poiste riietusruum nr 8
  • tüdrukute riietusruum nr 9

Riietusruumides ei ole kappe, sinna ei mõistlik jätta raha, telefoni, võtmeid jms. Need tasub kaasa võtta ja enne treeningu algust anda treeneri kätte hoiule.

Riideid saab jätta ka II korruse tribüünile.

RIIETUS

Välitreeningu riietus peaks olema 3-kihiline ehk siis T-särk, pusa ja tuulejope. Vähemaks saab ikka võtta, kui külm hakkab, siis on niru lugu. Õhukesed kindad ja müts võiksid samuti kaasas olla. Spordijalanõud, mitte kummikud.

Sistreeningute riietus, eeskätt mugav. Hea katse on see, et kas lapsel on mugav kükki teha. Kas pikad või lühikesed püsid, see sõltub lapsest. Pusa võiks kaasas olla, et kasvõi trenni lõpus peale võtta, kui teeme kokkuvõtet.

Kindlasti on vajalikud spordijalanõud.

JOOMINE TREENINGU AJAL

Trennis joome ainult tavalist kraanivett ja seda tingimusel, et see on pudeliga kaasas. Trenni ajal massiliselt WC-sse vett võtma ei lase. Kui keegi unustas veepudeli maha, siis 60 min treeningu jooksul ei juhtu midagi, kui ka vett ei saa vahepeal.

INFOVAHETUS

–  STUUDIUM  https://lastetervisekool.ope.ee/  sisselogmine ID-kaardiga

• info perepäevade kohta,
  • koolivaheaja treeningute kohta
  • sept kuni detsember täpsema treeningute info

Stuudium on ainus koht, kust näeb treeningute sissekandeid ja individuaalset tagasisidet lapse kohta. Püüame igale lapsele umbes 2x kuus, personaalsemalt tagasisidet anda, et kuidas meil trennis läheb. Kui on pikem jutt, siis suhtleme lapsevanematega ka individuaalselt.

– e-kirjad – Stuudiumis on võimalik seadistada nii, et saate teavituse, kui oleme teateid jätnud, et siis saab neid uudistama minna. Aga kuna reg.vormist tuli välja, et suurem osa eelistab infot saada e-kirja teel, siis kindlasti dubleerime olulisema osa ka infokirjadena.

– kontaktid
– – – meil saab kirjutada Stuudiumis
– – – meile saab saata e-kirja:

Merle Leiner – juhendab esmaspäevaseid, teisipäevaseid ja neljapäevaseid treeninguid
e-post: merle.leiner@vireo.ee

Marilin Sillaste – juhendab kolmapäevaseid treeningud ja reedel tantsutreeningut
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

– – – meie üld e-posti aadress on lastetervisekool@vireo.ee
– – – tel 55991100 jagame VIREO füsioteraapiaga ja kui sinna tuleb mingi küsimus, siis me helistan tagasi. Sellele telefonile vastatakse 8:00-16:30.

PROBLEEMIDE LAHENDAMINE

Kui laps tuleb koju murega, et trennis läks midagi viltu, siis me sooviks ka seda infot, selleks et probleemid ei jääks lahendamata. Me siiralt soovime, et kõigil lastel oleks trennis hea ja mõnus olla, ainult nii saame saavutada selle, et nad tahavad trenni tulla. Samas teame ka seda, et kui kokku saab suurem hulk laps, kes pole ka varem kohtunud, siis tekib tülisid ja probleeme. Tähtis on neid lahendada.

LASTE TERVISEKOOLI ÕPPEKAVA

LASTE TERVISEKOOLI KOHA KASUTAMISE TINGIMUSED

ARVED

Arved saadame teile kord kuus e-posti. Esimene arve tuleb septembri teisel nädalal. Edasipidi püüame arved välja saata 5ndaks kuupäevaks. Septembris saadame arved 18ndaks kuupäevaks.