tasakaaluliinTasakaaluliin ehk slackline on ühtviisi hea nii järjepidevuse ja kannatlikkuse kui ka tasakaalu arendamiseks. Reeglina ei saabu eduelamus väga kiirelt, vaja on püsivust ja palju harjutamist. Esimesi edusamme võib märgata paari tunnise harjutamise järel ja siis hakkab tasapisi tekkima juba ka hasart edasi pingutada.

Esimesed harjutused tasakaaluliinil on madalal kõrgusel (alla põlve), mis tagab ka turvalisuse. Kindlasti tuleks jälgida veel seda reeglit, et tasakaaluliinil on korraga ainult üks harjutaja.

Tasakaaluliin kinnitatakse reeglina kahe tugeva puu vahele. Puu kaitseks pannakse puule ümber pehme ümbris. Kindlasti ei tohiks tasakaaluliini paigaldada nt rannavõrkpalli postide vahele, sest need postid ei pea koormusele vastu.

Hea koht, kust juhised treenimiseks leida on youtube.com. Seal on harjutusi nii päris algajatele kui juba tublidele edasijõudnutele.slackline

Tasakaaluliinid on erineva pikkuse, laiuse ja elastsusega.

Esimesed harjutused tasakaaluliinil:

  • seismine
  • kõndimine
  • pööre seistes
  • kükitamine

Meie käest saab tasakaaluliine rentida kodus harjutamiseks või mõnele üritusele (sünnipäevad, ettevõtte suvepäevad jms). Hetkel on meil pakkuda kaks tasakaaluliini, 15 ja 25 meetrit ning 5cm laiad.

TASAKAALULIINI LAENUTUSE HINNAKIRI

24H laenutus üks tasakaaluliin10 eurot
48H laenutus üks tasakaaluliin15 eurot
Nädala laenutus üks tasakaaluliin25 eurot
24H laenutus kaks tasakaaluliini15 eurot
48H laenutus kaks tasakaaluliini25 eurot
Nädala laenutus kaks tasakaaluliini35 eurot

Asjade üle andmine toimub Tartus.

Laste Tervisekoolis käivate laste peredele hinnasoodustus -10%

Treeningnipid, üritused ja lisainfo www.slackline.ee

TELLIMINE

Error: Contact form not found.