Oleme teile kasutamiseks valmis teinud 100 osavusharjutuste kaarti, mida on teil hea ja lihtne kasutada nii vahetunnis, ainetunnis, perepäevadel, üritustel kui ka väljasõitudel. Harjutuskaardid on käepärase suurusega ning tugevast kartongist, neid on mugav kaasavõtta või lauale kasutamiseks välja panna, et lapsed saaks näiteks vahetunnis iseseisvalt harjutusi teha.

Komplektis on 100 erinevat harjutust:

• 59 redeliharjutust
  • 15 nööriharjutust
  • 12 õhupalliharjutust
  • 14 tennispalliharjutust

Kõik harjutusteks vajaminevad vahendid on kergesti kättesaadavad ja lihtsasti kasutatavad ning ei võta palju ruumi, seega mahub kõik aktiivseks lustimiseks vajaminev kraam seljakotti 🙂

Vajalikud vahendid: redel (saab kriidiga joonistada, isoleerteibiga maha teipida, liivale/mullale joonistada või kasutada lahti rullitavat redeli), nöör (sobiva jämedusega 10 meetrine pikkune köis), õhupallid, tennispallid ning muidugi ka harjutuste kaardid.

Harjutuskaartide hind on 15 eurot + saatmiskulud.

Aktiivne vahetund koolitus + 3 komplekti harjutuskaarte 375 eurot + transport.

Tellida saab siit:

Ees- ja perekonnanimi (*)

ePosti aadress (*)

Soovin tellida:

Aktiivne vahetund koolitus + harjutuste kaardid100 harjutust kaardid

Arve saaja (*)

Millisest pakiautomaadist soovite materjale kätte saada? (*)

Telefoni nr, kuhu SMS tuleb paki kohale jõudmise kohta (*)

Kus on soov koolitust läbi viia või mitu komplekti materjale soovitakse.