VIIMASTE TRENNIDE FOTOD – SIIN

PLAANID UUEKS ÕPPEAASTAKS

Alljärgnevad plaanid ei ole veel lõpuni lukus, aga siiski üsna küpsed, et neist kirjutada:

• kindlasti tahame pakkuda lisa treeningute võimalust. See tähendab seda, et 2x nädalas treeningutel osalemine oleks miinimum ja sellele lisaks on võimalik tüdrukutel osaleda tantsutunnis ja poistel pallitunnis.
  • tekib ka võimalus osaleda 4x nädalas nö kahe grupi treeningutel ja soovi korral võtta veel ka lisatund.
  • tulevad eraldi nö edasijõudnute grupid neile lastele, kes oskavad juba pingutada ja kelle füüsiline areng on eakohane.
  • oleme mõelnud ka perede treeningpäevadele 1x kuus, mis toimuks nädalavahetusel Turu 8 suures pallisaalis.
  • Meie tegevust on lubanud edasi toetada ka LastefondTäpne plaan on veel vormistamisel, aga tahame suunata rohkem tähelepanu perede liikumis-, treening- ja toitumisnõustamisele ning tõenäoliselt on võimalik tõsiselt ülekaalulistel lastel osaleda lisatreeningutel (st kolmas kuni viies treening nädalas) kas tasuta või väikesema tasu eest.
  • Jätkame kindlasti töötubadega ja püüame need pikemalt kalendrisse planeerida. Teemad on ikka suuresti samad: sotisaalsed oskused, toiduga seotud teemad, hambad, uni.
  • Sotsiaalsete oskuste arendamiseks jätkame koostööd Tartu Hariduse Tugiteenuste KeskusegaOsaliselt käsitleme teemasid töötubades, osaliselt treeningutesse lõimitult. Vajadusel suuname lapsi koostööpartnerite juurde konsultatsiooni.
  • Kindlasti toimuvad ka perepäevad 8. oktoober 2016, 11. veebruar 2017 (raba matk) ja 22. aprill 2017 (süstamatk Ahja jõel). Võite kuupäevad juba kirja panna 😉
  • 22.-28. august 2016 toimub linnalaager, sarnaselt eelmise aastaga on planeerime umbes 4-tunniseid aktiivseid ja sportlikke päevi Tartu linnas või lähiümbruses.
  • Laste Tervisekooli baasil valmib järgmisel õppeaastal kolme üliõpilase lõputöö (2 magistranti + 1 rakenduskõrgkooli lõpetaja). Teemaks on Laste Tervisekooli 5–14-aastaste laste tervisenäitajad ja -käitumine ning lapsevanemate tervisekäitumise hoiakud. Sellest kirjutame ja räägime täpsemalt sügisel. Üliõpilaste uurimistöös osalemine on täielikult vabatahtlik. Meie jaoks annab see juurde olulise hulga infot, mis aitab meil oma tööd paremini ja sisukamalt teha.
  • Lisaks oleme taotlemas ka rehabilitatsiooniteenuse osutamise luba ja loodame, et saame sügisest osadele lastele seeläbi täiendavat tuge pakkuda.
  • Väike tehniline muudatus on see, et uuest aastast kolib meie infovahetus Stuudiumi keskkonda, mida kasutavad ka paljud üldharitduskoolid. Loodame, et nii jõuab info paremini teini.