Ootame koolilapsi vanuses 7-12 aastat meie uue aasta esimesse laagrisse, veebruari vaheajal 25.02-28.02.2019.

Naudime talvemõnusid ja kui ilm lubab siis võtame talvest kõik, mis võtta on. Proovime uisutamist ja suusatamist, käime matkarajal ning lustime kelgumäel ja kindlasti ei puudu me päevadest ka üks riukalik lumesõda 😊

ESMASPÄEV – 25. veebruar  kell 10:00 – 16:00

Kell 10:00 saame kokku A Le Coq Spordimajas, sealt vaatame, mis bussiga me peaksime sõitma, et jõuda Tamme staadionile. Tammele jõudes ootab meid ees liuväli, kus kõik saavad katsetada oma tasakaalu ja osavust ning näidata, mis trikke nad uiskudele teha suudavad 😉 Peale lõbusõitu lähme Tamme staadioni siseruumi ja “Teeme ennast nähtavaks” – räägime helkuri vajalikkusest ning pimedal ajal liiklemisest, igaüks saab endale meisterdada ka meelepärase helkuri. Joome sooja teed ja sööme lõunat. Kell 16:00 jõuame tagasi A Le Coq Spordimajja, kus meie esimene laagripäev lõppebki.

TEISIPÄEV – 26.veebruar kell 9:45 – 15:00

Kohtume Tartu raudteejaamas kell 9:45, sealt väljub meie rong Peedule kell 10:11. Peedult võtame suuna Vapramäe matkaradadele, kus naudime ilma ning õpime uusi huvitavaid fakte looduse kohta. Kui lumetaat meid rõõmustab ja on katnud maa valge vaibaga, võib kaasa võtta ka kelgu, seal leidub vahvaid nõlvasid, kust liugu lasta. Puhkeplatisl teeme ka lõunapusi sooja tee ja kosutava söögiga. Tagasi Tartu raudteejaama jõuame 15:03.

KOLMAPÄEV – 27. veebruar kell 10:00 – 16:00

Kell 10:00 saame kokku A Le Coq Spordimajas, sealt vaatame, mis bussiga me peaksime sõitma, et jõuda Tähtverre. Sealne väljakutse on meil MOBO ehk mobiilne orienteerumine, vaatame kas leiame üles kõik punktid ning loodame et ei eksi teelt 😊 Kuna taas veedame oma päeva väljas värskes õhus ja karges talvekülmas, soojendame end kuuma tee ja lõunasöögiga. Kindlasti jääb lastel aega möllata ka mänguväljakul. Tagasi A Le Coq Spordimajja jõuame 16:00

NELJAPÄEV – 28. veebruar kell 9:45 – 16:15

Saame kokku Tartu raudteejaamas kell 09:45, sealt sõidame rongiga Põlvasse, edasi liigume jalgsi Mammaste Tervisespordikeskusesse. Seal saame kõik näidata oma osavust suusarajal, kes pole varem suusatanud, saab nüüd katsetada ja kes juba oskab, saab järjest osavamaks😉 Kaasa võib võtta kelgud, sest seal juba mägedest puudus ei tule. Tegevusi jätkub kõigile, kes tahab võib metsa all jalutada, kes tahab saab ronida mänguväljakul, kelgutada, suusatada ning ei puududa me viimasest laagripäevast ka üks lõbus sõbralik lumesõda – loodame, et ilmaga ikka veab 😊 Lõunaks sööme sooja suppi ning tagasi Tartu raudteejaama jõuame kell 16:15 ja saabki selleks korraks läbi meie vahva talveseiklus.

MIDA KAASA VÕTTA!

Kindlasti võiks kaasas olla joogipudel tavalise kraaniveega või termos teega (sõltuvalt lapsest ja ilmast), jooksmist ja liikumist on meil igapäevaslt palju. Magusad joogid, sh vitamiiniveed jms ei ole Laste Tervisekooli laagrites oodatud.

Telefon võib kaasas olla, aga ei pea. Juhendajatega saab ühendust, kui soovite lapsega suhelda. Tänaval liikluses olles on turvalisuse kaalutlusel kõik telefonid kotti pandud, et tähelepanu jaguks ümbritsevatele ohtudele.

Palun valige selline riietus, mis oleks mugav, vastaks ilmastikule, kindlasti vähemalt kolme kihiline ning veekindel. Samuti võiksid riided olla sellised, mis võivad mustaks saada, et laps saaks ennast vabalt tunda ja nautida talvemõnusid. Kaasa veel vahetus kindad ning jalga ilmastikule vastavad jalanõud.

Väike mugav seljakott, kuhu pista oma joogipudel, vahetus kindad ja taskurätipakk.

OSALUSTASU

Osalustasu on 85 eurot. Ühe pere lastele ja Laste Tervisekooli treeningutel osalejatele -10% soodustust.

Laagris osalemiseks on vajalik Tartu linna bussisõidukaart või Tartu õpilaspilt kehtiva bussipiletiga, mis tuleb ise kaasa võtta.

Osalustasu sees on: Rongipiletid, uiskude ja suuskade laenutus, lõunasöögid ja vahepalad.

REGISTREERUMINE

Error: Contact form not found.