Järgmine linnalaager toimub sügisvaheajal 19.10-23.10.2015.

Linnalaagrisse on oodatud lapsed alates 9-ndast eluaastast. Kohti igal päeval kuni 25. Seega kes ees, see kirjas.


Ultimate19. & 22. okt. E/N – Ultimate frisbee ehk lendava taldriku päevad Turu tn spordihoones, saal 4

kell 10:00-12:00

Päeva eesmärgiks on õppida ultimate frisbee tehnikat ja mängida vastavalt mängureeglitele ultimate frisbeed.
Tegemist on väga hasartse ja toreda vabaajategevusega, mis pakub nii liikumisrõõmu, meeskonnatööd ja strateegilist planeerimist.

Kui nimetus ultimate frisbee on paljudele võõras, siis tegelikult mäng ise pole sugugi keeruline. Rahvasuus tõenäoliselt tuntud kui lendava taldriku mäng.


discgolf_320. & 23. okt. T/R – diskgolf A Le Coqi juures muruväljakul

kell 10:00-12:00

Päevi viib läbi Aigar Kukk, kellele on abiks Laste Tervisekooli juhendajad.

Päeva eesmärgiks on õppida discgolfi visketehnikat. Teeme ise mõned rajad spordimaja juurde ja harjutame peamiselt keskmaa viskeid ja lähedalt korvi viskamist. Teeme kindlasti ka mänge.  Discgolf on väga mõnus aktiivne ajaviide, kuid mitte liiga koormav ja intensiivne. Seetõttu võiks natuke riideid tagavaraks seljas või kaasas olla.


slakline21. okt. K – slackline Anne kanali juures

kell 12:00-14:00

Slackline on kahe tugiposti vahele pingule tõmmatud elastne liin, mille laius on 2,5–5 cm. See ei ole jäik, vaid liigub vabalt jalge all üles, alla, kõrvale. Slacklinel tegutsemine jaguneb omakorda tricklining’uks ehk trikitamiseks, longline’iks (pika maa läbimine) ja highline’iks (kõrgustes tegutsemine)- See spordiala treenib koordinatsiooni ja tasakaalu, mis tuleb kasuks nii igapäevaelus kui ka teistes spordialades.

Meie alustame mõistagi samm-sammult ja madalalt. Arendame tasakaalu ja keskendumisvõimet.


Siinkohal tahaks öelda, et sõltumata ilmast peaks lapsed viibima ja trenni tegema ka õues, lihtsalt tuleb valida õiged riided. Loodame, et ilm on ilus, aga väike vihm ei riku ka päeva!

Linnalaager tagab hea tuju igaks päevaks 😉