Ootame kõiki Laste Tervisekooli perepäevale 13.10.2018 – vahvad seiklused Elistvere loomapargist Juulamõisa kohvikuni.

Perepäevaks kogunemine ja start on Elistvere loomapargi parklas kell 10:30.

• Alustuseks testime oma teadmisi loodusvaldkonnas.
  • Edasi seikleme mööda tegevuste rohket külateed, kuhu oleme peitnud hulga lahendamist vajavaid küsimusi. Teekond on soovi korral läbitav nii tõuke- kui jalgrattaga. Jalgratturitel palun kiivrid kaasa! Oleme eeskujulikud 😉
  • Lõpuks jõuame Juulamõisa kohvikusse, kus ootavad ees põnevad ja maitsvad üllatused, mis ergutavad meie vaimu ja meeli. Oleme ära peitnud suure hulga vitamiine, mis sügisel saada.

Organiseeritud tegevused lõpevad Juulamõisa kohvikus. Kellel vahepeal on kõht tühjaks läinud, siis on kohvikus perepäevalistele saadaval sooduspakkumised.

Tagasi jõudes Elistverre on teil võimalik soovi korral külastada loomaparki eraldi tasu eest.

OSALUSTASU

• sõltumata pereliikmete arvust on osalustasu 15 eurot
  • Laste Tervisekooli peredele on osalustasu 10 eurot.

REGISTREERUMINE

Error: Contact form not found.