Head Laste Tervisekooli lapsed ja lapsevanemad!

Meie eesmärk on hoida lapsi aktiivsete ja kaasatuna, mistõttu oleme mõelnud ja töötanud välja suurepärase ning atraktiivse väljundi YuMuuv liikumisväljakutsete näol. Väljakutsetest saab osa võtta iga laps/pere ning oma tulemusi näed ka jooksvas edetabelis teiste LTK osalejatega võrreldes. Väljakutseteks on igakuiselt erinev asi, näiteks esimese asjana on 10 000 sammu väljakutse, mis alustab juba sellest reedest (3.12).

Igakuu parimatele paneme välja auhindu, näiteks kinkekaardid ja muu äge kraam.

Kuidas liituda?
1) Lae alla telefoni YuMuuv äpp.
2) Saate ennast iseseisvalt YuMuuvi äpis registreerida. Laste Tervisekooli kood liitumiseks on: MEIE-TERVIS
Et luua endale konto, sisestage saadud kood, enda e-mail ning looge endale parool. Seejärel vajutage nupule Registreeri. Täida ära kõik vajaminevad andmed ning oledki sees.
3) Liituge ka esimese väljakutsega “activity” alt, milleks on detsembri “10 000 sammu päevas hoiab tervise korras” väljakutse, mille algusaeg 3.12.

Ootame teie osavõttu, et saaksime midagi toredat igakuiselt koos ära teha!

Jääme teie registreerimisi ja aktiivset osalemist ootama!